• Najnowsze oferty
kategoria Kwatery i pokoje
ceny od 7.00 PLN
kategoria Hotele
ceny od 36.00 PLN
  • wyszukaj nocleg

Miasto

rodzaj noclegu

do centrum

cena max
+ wyszukiwanie zaawansowane
  • Wypoczynek w Druskiennikach

Litwa jest pięknym krajem, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością. Zachwyca nas bogactwo krajobrazu, gęste lasy poprzecinane rzekami, czyste jeziora oraz niezwykłe zwyczaje, które kultywują Litwini. Dzięki takim wspaniałym warunkom naturalnym znajdziemy na Litwie wiele uzdrowisk i sanatoriów, gdzie na pewno miło spędzimy czas z rodziną. Najpopularniejszym ośrodkiem są Druskienniki, które słyną ze słonych źródeł i delikatnego mikroklimatu.


Siła soli


Sanatoria na Litwie są bardzo popularne wśród Polaków. Jednak największą sławą cieszy się sanatorium w Druskiennikach . Co sprawia, że tak chętnie tam przyjeżdżamy? Jednym z atutów tego miejsca jest położenie. Uzdrowisko usytuowane jest nad Niemnem, na skraju Puszczy Augustowskiej i Dzukijskiego Parku Narodowego, jedynie 46 kilometrów od granicy z Polską. Żeby spędzić wczasy w Druskiennikach wystarczy dowód osobisty i chęci.

Sanatorium w Druskiennikach ma bardzo długą, ponad dwustuletnią, tradycję. Miasto rozsławiły źródła solankowe oraz wody o różnym stopniu mineralizacji. W Druskiennikach skorzystamy też z kąpieli i okładów borowinowych. Solanki i borowina wspomagają leczenie chorób kręgosłupa, układu nerwowego, układu krążenia, układu pokarmowego i wielu innych. Wczasy w Druskiennikach to wyprawa po zdrowie.

 

Odnowa biologiczna


Uzdrowiska na Litwie oferują nam nie tylko zabiegi służące zdrowiu. Możemy skorzystać z oferty wielu SPA , które powstały przy hotelach lub w bezpośrednim sąsiedztwie sanatoriów. Tak samo jest w Druskiennikach. Wspaniałe SPA wyposażone są we wszystkie udogodnienia, które sprzyjają odnowie biologicznej. Możemy tam korzystać z łaźni, basenów, biczy wodnych a także kąpieli borowinowych i solankowych . W Polsce podobne atrakcje oferuje Dworek pod Regą-SPA , w Trzebiatowie.

Do najlepszych ośrodków w Druskiennikach należy SPA Vilnius, które łączy luksus wnętrz z umiarkowanymi cenami. Zabiegi wykonywane w SPA wykorzystują naturalne bogactwa Druskiennik, czyli słone źródła i borowinę. Za atut trzeba uznać doskonałe zaplecze kosmetyczne oraz medyczne, które zapewniają kompleksowe usługi. Wizyta w SPA Vilnius przywróci nam energię i siły witalne.

 

Aquapark w Druskiennikach


Osoby, które zdecydowały się na wypoczynek na Litwie , powinny odwiedzić wspaniały park wodny w Druskiennikach . Jest to jeden z najnowocześniejszych i najlepszych tego typu obiektów na Litwie.  Aquapark w Druskiennikach słynie ze swoich ekstremalnych zjeżdżalni, z których można zjeżdżać z szybkością ponad 50 kilometrów na godzinę. Nie znaczy to, że tylko wielbiciele adrenaliny mogą liczyć na dobrą zabawę. W aquaparku znajdziemy zespół łaźni, w których można doskonale odpocząć oraz wiele atrakcji na najmłodszych gości.

Wypoczynek na Litwie to doskonały pomysł na rodzinne wakacje. Za takim wyjazdem przemawia cudowna przyroda, piękne miejsca i doskonała baza turystyczna. Poza tym Litwa jest krajem, który  przez wielu Polaków pozostaje nieodkryty. Czas to zmienić i spędzić z rodziną niezapomniane chwile na Litwie.

  • Komentarze
Marek
2011-08-03 21:46
Polecam wynajem mieszkania w Druskiennikach, poprostu Super.
Czysto, wszelkie wygody jak w we własnym. Przystępna cena.
To nie jest reklama.

tel: +37061764578

druskapart@inbox.lt
  • Dodaj komentarz
Treść komentarza
+ Dodaj do komentarza własne zdjęcie (np. jeśli byłeś na danej imprezie)
+ Wstaw film z Youtube


 Imię   Miasto    kod Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
Serwisy | Rejestracja

Sylwester | noclegi nad jeziorem
stat4u